Aktualności

MAESTRO 16 to konkurs na projekty badawcze dla doświadczonych naukowców mające na celu realizację pionierskich badań naukowych, w tym interdyscyplinarnych, ważnych dla rozwoju nauki, wykraczających poza dotychczasowy stan wiedzy i których efektem mogą być odkrycia naukowe.
02.07.2024
SONATA BIS 14 to konkurs na projekty badawcze mające na celu powołanie nowego zespołu badawczego, prowadzącego badania naukowe o charakterze podstawowym. Konkurs skierowany jest do osób, które uzyskały stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem wystąpienia z wnioskiem.
02.07.2024
Grant dla aktywnych naukowców, którzy mają na swoim koncie znaczące osiągnięcia badawcze.
26.06.2024

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków o udział w programie pn.

12.06.2024
Zapraszamy studentów studiów I lub II stopnia lub jednolitych studiów magisterskich do udziału w otwartym naborze do projektu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn.: „Wsparcie studentów w zakresie podniesienia ich kompetencji i umiejętności”.
27.05.2024
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło ósmą edycję programu „Doktorat wdrożeniowy”.
20.05.2024
Grupa badaczy z Luksemburga poszukuje partnerów do opublikowanej propozycji tematu 4 konkursu 8 IHI
15.05.2024
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło nabór wniosków do dwóch programów: Społeczna Odpowiedzialność Nauki II oraz Doskonała Nauka II.
11.05.2024
NAWA otwiera nabór wniosków na wspólne projekty badawcze pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Francuską: wsparcie mobilności naukowców prowadzących badania w polsko-francuskim partnerstwie