AWN_12_FERS_03.01_2023

postępowanie zakończone
Termin składania ofert
Tytuł postępowania

1. Warszawski Uniwersytet Medyczny ogłasza otwarty nabór na Partnera w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach konkursu nr FERS.03.01-IP.08-001/23 ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań  Rozwoju.
  2. Projekt będzie realizowany na podstawie Umowy Partnerskiej zawartej pomiędzy Warszawskim Uniwersytetem Medycznym (Liderem partnerstwa) oraz Partnerem, wybranym w trybie naboru, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie.
  3. Niniejsze ogłoszenie wraz z Regulaminem otwartego naboru Partnera oraz załącznikami zostało zamieszczone na stronie internetowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego: https://pnitt.wum.edu.pl/zapytania
  4. Oferta powinna być sporządzona zgodnie z postanowieniami Regulaminu otwartego naboru Partnera.
  5. Oferty należy przesyłać w terminie od 30.11.2023 r. do 21.12.2023 r. do godz. 12:00 za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: awn@wum.edu.pl wpisując w temacie wiadomości: Nabór Partnera do projektu AWN_12_FERS_03.01_2023”
  6. Oferty złożone po upływie terminu nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu).
  7. Wszelkie pytania związane z prowadzonym naborem należy kierować drogą elektroniczną na e-mail: awn@wum.edu.pl w terminie do dnia 20.12.2023 r. do godz.12.00.

Załączniki:

Załącznik nr 1 Regulamin otwartego naboru Partnera.

Załącznik nr 2 Formularz Ofertowy.

Załącznik nr 3 Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Załącznik nr 4 Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych lub osobowych.

Ogłoszenie o otwartym naborze Partnera do wspólnego opracowania i realizacji Projektu w ramach konkursu DOSTĘPNOŚĆ PODMIOTÓW SZKOLNICTWA WYŻSZEGO, DZIAŁANIA 03.01 DOSTĘPNOŚĆ SZKOLNICTWA WYŻSZEGO, PRIORYTETU 3: DOSTĘPNOŚĆ I USŁUGI DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI NUMER KONKURSU: FERS.03.01-IP.08-001/23 ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.