NOWE NABORY MINISTERSTWA EDUKACJI I NAUKI

W dniu 1 lutego 2022  Ministerstwo Edukacji i Nauki uruchomiło nabór w ramach poniższych programów:

1. Społeczna Odpowiedzialność Nauki

1. Doskonała Nauka

Ze względu na ograniczoną liczbę wniosków możliwych do złożenia przez WUM w ramach ww. programów:

1. Społeczna Odpowiedzialność Nauki:
    1. Popularyzacja nauki i promocja sportu: maksymalnie 5 wniosków,
    2. Wsparcie dla bibliotek naukowych: maksymalnie 2 wnioski,
  2. Doskonała Nauka:
    1. Wsparcie konferencji naukowych: maksymalnie 5 wniosków,
    2. Wsparcie monografii naukowych: maksymalnie 5 wniosków,

osoby zainteresowane złożeniem wniosku aplikacyjnego prosimy o wypełnienie i przesłanie  w terminie do 9 lutego 2022r. skanu podpisanej Inicjatywy projektowej (wzór Inicjatywy Projektowej). W przypadku przekroczenia maksymalnej liczby wniosków będą one podlegać procedurze wyboru przez Władze Uczelni.

Jednocześnie informujemy, że w ramach każdego z wymienionych wyżej programów wymagane jest wniesienie finansowego wkładu własnego w wysokości nie niższej niż 10% wartości projektów. Inicjatorzy, których projekty zostaną wybrane przez Władze Uczelni, będą zobowiązani do zabezpieczenia środków na pokrycie wkładu własnego i przedstawienia przed złożeniem wniosku zatwierdzonego przez dysponenta środków załącznika nr 1a do Regulaminu Realizacji Projektów w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (Zarządzenie Rektora nr 50/2018 z dnia 29.05.2018 r.) pn.: Formularz „Źródła finansowania kosztów w projektach” (wzór Formularza).

Nabór wniosków prowadzony jest za pośrednictwem Zintegrowanego Systemu Usług dla Nauki – Obsługa Strumieni Finansowania (ZSUN OSF) w terminie do 18 marca 2022r.

Harmonogram pracy nad wnioskiem w WUM zostanie przedstawiony wybranym Inicjatorom.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: awn@wum.edu.pl.