Strona główna » Node » Program Edukacja

Program Edukacja

Ogłoszony konkurs przewiduje nabór w ramach czterech komponentów: profesjonalny rozwój kadry, mobilność w szkolnictwie wyższym, współpraca instytucjonalna w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego (VET) oraz współpraca instytucjonalna we wszystkich sektorach edukacji. Działania możliwe do realizacji, to m.in. krótkie wyjazdy szkoleniowe dla kadry, intensywne szkolenia organizowane w Polsce, wymiany akademickie oraz inicjatywy realizowane w partnerstwach, mające na celu poprawę jakości i dopasowanie oferty edukacyjnej w Polsce.
O dofinansowanie mogą ubiegać się polskie podmioty prawa działające w obszarze edukacji formalnej lub pozaformalnej na wszystkich poziomach kształcenia, począwszy od edukacji wczesnoszkolnej.
niedziela, 15 Wrzesień, 2019 - 23:45
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)