Strona główna » Node » Poland My First Choice - stypendia dla studentów zagranicznych

Poland My First Choice - stypendia dla studentów zagranicznych

NAWA ogłosiła nabór w nowym Programie skierowanym do studentów zagranicznych - Poland My First Choice. Stypendia oferowane przez Agencję mają na celu zachęcenie zdolnej młodzieży z zagranicy do podejmowania studiów na najlepszych polskich uczelniach. Program uzupełni ofertę stypendialną skierowaną do cudzoziemców, także z innych krajów europejskich, która do tej pory ograniczona była w większości do mobilności krótkoterminowej, i wyjdzie na przeciw kandydatom, którzy myślą o uzyskaniu dyplomu magistra w Polsce.
Oferta stypendialna skierowana jest do cudzoziemców - obywateli następujących krajów: Australia, Holandia, Nowa Zelandia, Austria, Irlandia, Portugalia, Belgia, Islandia, Rumunia, Bułgaria, Izrael, Singapur, Chorwacja, Japonia, Słowacja, Chile, Kanada, Słowenia, Cypr, Republika Korei, Szwajcaria, Czechy, Liechtenstein, Szwecja, Dania, Litwa, Urugwaj, Estonia, Luksemburg, USA, Finlandia, Łotwa, Węgry, Francja, Malta, Włochy, Grecja, Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania, Norwegia oraz do chińskich obywateli – mieszkańców Hongkongu, Makau i Tajwanu.
wtorek, 14 Maj, 2019 - 23:45
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej