APP/464/ABM16/2023

postępowanie zakończone
Termin składania ofert
Tytuł postępowania

Przedmiotem zamówienia jest: jest sukcesywne świadczenie usług transportu sanitarnego na terenie Warszawy przez Wykonawcę odpowiednimi do tego celu pojazdami i przez personel posiadający odpowiednie kwalifikacje. Usługi transportu sanitarnego będą obejmować odbiór, transport i dowóz pacjentów – Uczestników Badania wraz z towarzyszącą dokumentacją medyczną do Ośrodka Satelitarnego na zabieg / wizytę kontrolną, a następnie powrót do Ośrodka Badawczego.

Zakres usługi obejmować będzie następujące elementy:
a) Odbiór Pacjenta z Ośrodka Centralnego tj. Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, ul. Stefana Banacha 1A, 02-097 Warszawa (Dalej UCK) i transport Pacjenta do Ośrodka Satelitarnego tj. Szpitala Centrum Medycyny Translacyjnej SGGW, ul. Nowoursynowska 100, 02-797 Warszawa, do Sali POP (Dalej CMT).
b) Transport powrotny z Ośrodka Satelitarnego CMT do Ośrodka Centralnego UCK po upływie około 4-6 godzin.
c) Dystans jednego transportu wynosi ok. 12 km.
d) Planuje się transport Uczestników Badania, w zakresie:
– 100 transportów na zabieg z UCK do CMT;
– 100 transportów powrotnych po zabiegu z CMT do UCK;
– 100 transportów na wizytę kontrolną z UCK do CMT;
– 100 transportów powrotnych po wizycie kontrolnej z CMT do UCK.
Łącznie: 400 transportów.