"Szkolenia z zakresu komunikacji interprofesjonalnej dla studentów kierunków medycznych w oparciu o program szkolenia przygotowany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie.”

Okres realizacji
Dofinansowanie
Kierownik Projektu
Dr Antonina Doroszewska
W ramach projektu przewidziano następujące zadania

Zadanie projektu polega na przeprowadzeniu szkolenia z zakresu komunikacji interprofesjonalnej dla studentów kierunków medycznych w oparciu o program szkolenia przygotowany przez Uniwersytet Medyczny w Lublinie.

Kwota dotacji celowej przekazana Uczelni przez Ministra na realizację zadania jest uzależniona od liczby faktycznie przeszkolonych studentów, przy czym koszt przeszkolenia jednego uczestnika nie może przekroczyć kwoty 2.000 zł brutto.

Tematy, które będą głównie poruszane i szczególnie ważne dla uczestników to asertywność i rozwiązywanie konfliktów, podstawy komunikowania się w pracy interprofesjonalnego zespołu medycznego. Nauka wzajemnej, efektywnej komunikacji pomiędzy profesjonalistami medycznymi, poznanie zakresu kompetencji i funkcji poszczególnych przedstawicieli zawodów medycznych oraz ich roli w zespole terapeutyczny, budowanie i doskonalenie umiejętności współpracy oraz wymiany informacji niezbędnych w procesie terapeutycznym pacjentów.

Logotyp
logotyp projektu