Nagrody JM Rektora WUM

Szanowni Państwo,

Informuję, iż zarządzeniem nr 149 Rektora WUM z dnia 6 lipca 2023 r. wprowadzony zostaje nowy Regulamin Nagród Rektora.

Wniosek o nagrodę można składać elektronicznie do dnia 31 sierpnia br.:

Najważniejsze zmiany w nowym regulaminie:

• nagroda jest przyznawana za osiągnięcia powstałe w wyniku prac, za które pracownik nie pobierał w Uczelni dodatkowego wynagrodzenia, z zastrzeżeniem, że ograniczenia nie stosuje się do nagród za osiągnięcia naukowe oraz za całokształt dorobku akademickiego,
  • prawo do nagrody Rektora wyłącza oprócz kary dyscyplinarnej, również kara porządkowa,
  • określono kwotę maksymalną za wzorową realizację zadań na poziomie 10 000 zł,
  • zmieniono kryteria ubiegania się o nagrodę za publikację naukową (par. 19)
  • do nagrody Złota Kukułka zgłaszane mogą być prace afiliujące uczelnię, opublikowane w okresie 5 lat poprzedzających rok przyznania nagrody i cytowane w tym okresie co najmniej 50 razy (z wyłączeniem autocytowań).

Proszę o zapoznanie się z nowym Regulaminem Nagród Rektora. Regulamin jest również dostępny w systemie elektronicznym Nagrody Rektora.

Magdalena Potentas

Kierownik Biura