Strona główna » Node » Oferta stypendialna na studia magisterskie i doktoranckie we Francji

Oferta stypendialna na studia magisterskie i doktoranckie we Francji

Rząd francuski ogłosił ofertę stypendiów na pobyty studyjne dla polskich studentów i doktorantów. W ofercie znalazły się dwa rodzaje stypendiów: Master 2 – stypendia skierowane do polskich studentów, którzy chcieliby kontynuować naukę we Francji na ostatnim roku studiów magisterskich (2-gi rok Master) na kierunkach Master of Science/of Art oraz stypendia na studia doktoranckie typu co-tutelle obejmujące 3 pięciomiesięczne pobyty we Francji w ciągu 3 lat.
czwartek, 7 Marzec, 2019 - 14:00
Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA)