„Wspieranie procesów konsolidacji uczelni” w ramach działania 3.4 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego

Przedmiot konkursu
W ramach projektu planowane jest ogłoszenie przez MNiSW otwartego naboru ofert dla uczelni publicznych i niepublicznych, które chciałyby dokonać połączenia, włączenia, utworzenia związku szkół wyższych publicznych lub szkół wyższych niepublicznych, utworzenia federacji systemu jednostek nauki i szkolnictwa wyższego. Oferta zostanie poddana ocenie Zespołu, który oceni realność planowanych działań mając na względzie w szczególności spełnianie przez uczelnie warunków formalno-prawnych, warunków finansowych jak również interes studentów.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Dodatkowe informacje