Strona główna » Node

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA z przedstawicielem Agencji Badań Medycznych! Spotkanie odbędzie się w Sali Seminaryjnej nr 23 im. prof. A. Dobrzańskiego w CBI Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( parter).

Spotkanie informacyjne z przedstawicielem Agencji Badań Medycznych poświęcone realizacji projektów badawczo – naukowych dotyczących niekomercyjnych badań klinicznych w ramach ogłoszonego przez Agencję konkursu ABM/1/2019 odbędzie się w dniu 24 października o godz. 10.00 w Sali Seminaryjnej nr 23 im. prof. A.

UWAGA !!! ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA z przedstawicielem Agencji Badań Medycznych w dniu 24.10.2019r! Spotkanie odbędzie się w Sali Seminaryjnej nr 23 im. prof. A. Dobrzańskiego w CBI Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( parter).

Spotkanie informacyjne z przedstawicielem Agencji Badań Medycznych poświęcone realizacji projektów badawczo – naukowych dotyczących niekomercyjnych badań klinicznych w ramach ogłoszonego przez Agencję konkursu ABM/1/2019 odbędzie się w dniu 24 października 2019 roku o godzinie 10.00 w w Sali Seminaryjnej nr 23 im. prof. A. Dobrzańskiego w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( parter).

Badania kliniczne

Badania kliniczne to badania naukowe prowadzone z udziałem ludzi.

Celem badań klinicznych jest potwierdzenie bezpieczeństwa i skuteczności nowych leków lub metod leczenia.

Przeprowadzenie badań klinicznych jest jedynym wiarygodnym sposobem pozwalającym ustalić czy nowy sposób leczenia jest bardziej skuteczny niż metody stosowane dotychczas.

Testowy 2

Testowy newsltterwqaewfds !!