Strona główna » Aktualności » Hongkoński Program Stypendiów Doktoranckich dla studentów zagranicznych 2020

Hongkoński Program Stypendiów Doktoranckich dla studentów zagranicznych 2020

Hong Kong University Grants Commitee celem zapewnienia pomocy finansowej dobrze wykwalifikowanym studentom zagranicznym przyznaje stypendia w ramach Hongkońskiego Programu Stypendiów Doktoranckich na rok akademicki 2020-21.

Program ma zachęcić najwybitniejszych studentów z całego świata do podjęcia realizacji studiów doktoranckich w renomowanych uniwersytetach w Hongkongu.

Informacje o poszczególnych uniwersytetach dostępne są na następujących stronach internetowych:

Kandydaci zobowiązani są dołączyć personal statement, list motywacyjny, list z referencjami oraz CV. Aby zostać przyjętym na studia doktoranckie, muszą posiadać tytuł magistra (lub odpowiednik) z uznanej instytucji o ewidentnym potencjale i możliwościach badawczych.

Wszyscy kandydaci muszą być kompetentni w użyciu i rozumieniu pisemnego i mówionego języka angielskiego.

Ostateczny termin zgłoszeń: 2 grudnia 2019.

Więcej informacji: www.cerg1.ugc.edu.hk

Plakat i uoltka informacyna

Szczegółowe informacje:

poniedziałek, 2 Grudzień, 2019 - 23
Program ma zachęcić najwybitniejszych studentów z całego świata do podjęcia realizacji studiów doktoranckich w renomowanych uniwersytetach w Hongkongu.
Konkursowy
poniedziałek, 2 Grudzień, 2019 - 23:45