Strona główna » Node » UWAGA! ZMIANA MIEJSCA SPOTKANIA z przedstawicielem Agencji Badań Medycznych! Spotkanie odbędzie się w Sali Seminaryjnej nr 23 im. prof. A. Dobrzańskiego w CBI Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( parter).

Spotkanie informacyjne z przedstawicielem Agencji Badań Medycznych poświęcone realizacji projektów badawczo – naukowych dotyczących niekomercyjnych badań klinicznych w ramach ogłoszonego przez Agencję konkursu ABM/1/2019 odbędzie się w dniu 24 października o godz. 10.00 w Sali Seminaryjnej nr 23 im. prof. A. Dobrzańskiego w Centrum Biblioteczno-Informacyjnym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( parter).