Konkurs nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/19 „Uczelnia dostępna”

Przedmiot konkursu
Z dniem 14 marca 2019 r. IOK ogłasza konkurs zamknięty numer POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/19 „Uczelnia dostępna”, obejmujący wsparciem zmiany organizacyjne i podnoszenie świadomości i kompetencji kadry uczelni z zakresu niepełnosprawności poprzez realizację działań mających na celu zapewnienie przez uczelnię dostępności komunikacyjnej, administrowanych stron internetowych, narzędzi informatycznych, procedur kształcenia w kształceniu na poziomie wyższym, wprowadzenie do programów kształcenia modyfikacji zapewniających ich dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami oraz działań z zakresu dostępności architektonicznej.
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Dodatkowe informacje