Strona główna » Aktualności » WNIOSKI DOTYCZĄCE INWESTYCJI ZWIĄZANYCH Z KSZTAŁCENIEM ORAZ DZIAŁALNOŚCIĄ NAUKOWĄ

WNIOSKI DOTYCZĄCE INWESTYCJI ZWIĄZANYCH Z KSZTAŁCENIEM ORAZ DZIAŁALNOŚCIĄ NAUKOWĄ

Dnia 21 marca 2019 r. została opublikowana w Dzienniku Ustaw pod pozycją nr 533 treść Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 14 marca 2019 r. w sprawie przyznawania, rozliczania i przekazywania środków finansowych na realizację inwestycji związanych z kształceniem oraz działalnością naukową.

Treść rozporządzenia dostępna jest pod linkiem.

Data wydarzenia: 
niedziela, 15 Wrzesień, 2019 - 23
Przedmiot konkursu: 
Inwestycje związane z działalnością naukową w zakresie: 1) aparatury naukowo-badawczej oraz infrastruktury informatycznej, o wartości przekraczającej 500 000 zł; 2) budowlane.
Termin składania wniosków: 
niedziela, 15 Wrzesień, 2019 - 23:00
Dodatkowe informacje: 
Komunikat Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: Zgodnie z § 24 rozporządzenia w sprawie inwestycji, do dnia 31 grudnia 2019 roku wnioski szczególne/losowe o finansowanie inwestycji związanej z działalnością naukową składane są do ministra w postaci papierowej. Wzór wniosku o finansowanie inwestycji związanej z działalnością naukową składanego w trybie normalnym, będzie zawierał informacje tożsame z tymi, które znajdują się we wzorze wniosku szczególnego/losowego. Należy zaznaczyć, że na rok 2020 wnioski składane będą w systemie OSF w terminie do 15 września 2019 r. Moduł umożliwiający utworzenie nowego wniosku zostanie uruchomiony pod koniec lipca br. Zatem ewentualne wnioski składane w trybie normalnym przesłane w wersji papierowej będą odsyłane w celu wprowadzenia ich do OSF.