Strona główna » Aktualności » SONATA BIS 10

SONATA BIS 10

Konkurs SONATA BIS 10 dotyczy projektów badawczych, w których kierownikiem projektu może być badacz, który uzyskał stopień naukowy doktora w okresie od 5 do 12 lat przed rokiem z wystąpieniem z wnioskiem. Planowany projekt badawczy ma na celu powołanie nowego zespołu badawczego, prowadzącego badania naukowe o charakterze podstawowym.

W konkursie tym można otrzymać środki na wynagrodzenia dla członków nowego zespołu badawczego, w tym również stypendia dla studentów lub doktorantów, zakup lub wytworzenie aparatury naukowo-badawczej oraz pokryć inne koszty związane z wydatkami niezbędnymi do realizacji projektu badawczego.

Rada Narodowego Centrum Nauki ustala wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację projektów badawczych w ramach konkursu SONATA BIS 10 w kwocie 150 mln zł.

Wniosek należy złożyć wyłącznie w formie elektronicznej przez system ZSUN/OSF, dostępny pod adresem https://osf.opi.org.pl, zgodnie z procedurą składania wniosków.

Termin składania wniosków upływa 15 września 2020 r.

UWAGA:

W celu uzgodnienia terminów i etapów składania wniosku na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, prosimy o pilny kontakt z Działem Wsparcia Projektów awn@wum.edu.pl

Nabór wniosków w systemie ZSUN/OSF zostaje zamknięty o godzinie 16:00.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową, zawartą w niniejszym ogłoszeniu.

Instrukcja przygotowania wniosku jest dostępna tutaj.

Dokumentacja konkursowa

1. Uchwała w sprawie warunków przeprowadzania konkursu SONATA BIS
  2. Regulamin przyznawania środków na realizację zadań finansowanych przez NCN w zakresie projektów badawczych
  3. Panele NCN