Strona główna » Aktualności » 1 kwietnia upływa termin weryfikacji danych wyborców (osób ze stopniem dr hab. i/lub tytułem profesora) w systemie wyborczym do Rady Doskonałości Naukowej.

1 kwietnia upływa termin weryfikacji danych wyborców (osób ze stopniem dr hab. i/lub tytułem profesora) w systemie wyborczym do Rady Doskonałości Naukowej.

1 kwietnia upływa termin weryfikacji danych wyborców (osób ze stopniem dr hab. i/lub tytułem profesora) w systemie wyborczym do Rady Doskonałości Naukowej.

Pismo JM Rektora WUM w sprawie wyborów do Rady Doskonałości Naukowej. 

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Rady Doskonałości Naukowej każdy wyborca - pracownik ze stopniem doktora habilitowanego lub tytułem profesora -  winien do 1 kwietnia br.:

  • sprawdzić, czy znajduje się na wstępnej liście osób uprawnionych do głosowania a jeśli go nie ma złożyć wniosek o dopisanie do listy wyborców;
  • zweryfikować swoje dane znajdujące się w systemie wyborczym w tym zwłaszcza sprawdzić czy jest w nim odnotowany aktualny/używany adres mailowy.

Szczególnie ważne jest uzupełnienie adresu mailowego. To właśnie na adresy mailowe zostaną rozesłane karty wyborcze. Brak adresu mailowego w systemie wyborczym uniemożliwi Państwu udział w wyborach (adresy mailowe zostały zaimportowane do systemu ze stron Nauki Polskiej).

Aby sprawdzić swoje dane, należy wejść na stronę systemu wyborczego, (https://radon.opi.org.pl/pl/wybory_rdn19/home).  W zakładce „Wyborcy” dostępny jest przycisk „Zobacz listę osób uprawnionych do głosowania”, który przekierowuje do wstępnej listy osób uprawnionych do głosowania. Strona systemu wyborczego zaopatrzona jest w zakładkę „Pomoc” w której znajdą Państwo szczegółowy opis procedury wyborczej oraz zastosowanych rozwiązań. Wnioski o weryfikację danych system wysyła do instytucji zatrudniających. Wnioski pracowników WUM trafią do Działu Nauki. Ewentualne pytania proszę kierować do mgr Beaty Przybyło, kierownik Działu Nauki WUM (22 57 20 322, e-mail: beata.przybylo@wum.edu.pl).

Data wydarzenia: 
poniedziałek, 1 Kwiecień, 2019 - 23